A McHale a körbálázók és kör-/szögletesbálacsomagolók specialistája, melyek az hat kontinens több mint 50 országában megtalálhatóak.

A McHale gyárai Írországban, Mayo megyében, Ballinrobe-ban és Magyarországon, Szolnokon találhatóak. A gyártás során mindkét gyárban a legújabb robot- és lézertechnikát alkalmaznak.

Az 1980-as évek közepén történt megalakulásunk óta jelentős növekedés tapasztalható a McHale életében, ez a McHale csapat elszántságának is köszönhető, akik élvonalbeli bálázási és bálacsomagolási megoldásokat alkotnak a vevői igények kielégítésére szerte a világban.

Mi a McHale-nél erősen hiszünk abban, hogy egy olyan környezetet teremtünk, amely elősegíti a kreativitást és csapatmunkát, ahol az emberek megvalósíthatják az ők igazi lehetőségeit, utat adva az egyedi fejlődés mellett az élvonalbeli megoldások kifejlesztésére.

Ambíciózus, magasan motivált, eredményre törekvő, a cél érdekében szenvedélyes embereket keresünk. A jelentkezőknek kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képességgel kell rendelkezniük. Nyitottnak kell lenniük a folyamatos tanulásra és fejlődésre, a csapatmunkában jó csapatjátékosnak kell lennie. A kommunikációs képesség minden szinten elengedetehetetlen.

Ha szeretne ennek a csapatnak a tagja lenni, akkor lépjen kapcsolatba velünk és küldje el az önéletrajzát és az ehhez kapcsolódó információkat a formanyomtatvány kitöltésével.

Álláslehetőségek
Location: McHale Hungária Kft
Title: Álláslehetőségek

DUÁLIS KÉPZÉS

A McHale Hungária Kft. felvételt hirdet a duális képzés keretében a Szolnoki Főiskola alábbi alapszakára jelentkezők részére:

  • Műszaki menedzser
  • Mezőgazdasági és élelmiszeripari gépészmérnök

Az ír tulajdonban lévő McHale Hungária Kft. mezőgazdasági gépek gyártásával, forgalmazásával foglalkozik. A vállalat 2004-ben indította el a gyártást Szolnokon.

A McHale magyarországi sikere egyrészről a szolnoki mezőgépgyártás hagyományaiból adódó műszaki szakmakultúra meglétének köszönhető, másrészről a stabil piaci és tulajdonosi háttérnek, illetve az anyacég üzleti filozófiájának. A vállalat egyedi, speciális termékeket gyárt, jelentős összeget fordítva a kutatásfejlesztésre.

Miért érdemes jelentkezni hozzánk?

  • Jól képzett szakemberektől tanulhatod meg a szakmát
  • Nemzetközi környezetben tanulhatsz és szerezhetsz gyakorlatot, munkatapasztalatot
  • Egy fiatalos, lendületes csapat tagjaként kezdheted karriered egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Folyamatosan támogatjuk szakmai fejlődésed

Milyen munkatapasztalatra tehetsz szert nálunk?

  • A különböző szakterületek sajátosságainak, összefüggéseinek megismerése
  • Ügyviteli feladatok megismerése
  • Aktuális jogszabályok megismerése, alkalmazása
  • Vállalatirányítási rendszer megismerése, alkalmazása
  • Műszaki területen a legmodernebb CNC megmunkáló gépek programozása, üzemeltetése
  • Modern, hatékony termelési folyamatok menedzselése

Milyen jelentkezőket várunk?

  • ha szeretsz új dolgokat megtanulni,
  • ha szeretnéd magad kipróbálni csapatmunkában és önállóan is,
  • ha szorgalmas vagy
  • ha rugalmas, precíz és megbízható vagy

akkor nálunk a helyed.

Az angol nyelv ismerete és a felhasználói szintű számítástechnikai ismeret előnyt jelent.

A jelentkezés módja:

Ha felkeltettük érdeklődésed, küldd el önéletrajzodat és motivációs leveledet a mchale@mchale.hu email címre.

Jelentkezési határidő:   2016. május 31.

A felvételi elbeszélgetés időpontja:      2016. június 06-10.

A jelentkezők beosztásáról, a pontos időpontokról 2016. június 02-ig minden jelentkezőt értesítünk.

A felvételi eredmények kihirdetésének várható időpontja: 2016. június 30.

A jelentkezőket emailben fogjuk értesíteni az eredményekről.