Výstava TECHAGRO se postupem času stala prestižní událostí s vysokým profesionálním kreditem a posledních 20 let je považována za jednu z hlavních akcí svého druhu ve střední Evropě. Se svýmy 70 000 metry čtverečními a více než 100 000 návštěvníky je TECHAGRO největší výstavou zemědělské techniky ve střední Evropě a představuje nejnovější technologie a trendy.

Konstrukce a inovativní prvky na nové vysokorychlostní baličce kulatých balíků McHale Orbital byly náležitě oceněny v soutěži Grand Prix TECHAGRO 2016. Mchale Orbital získal ocenění časopisu Farmář za jeho výkonný balicí systém.

Porota složená z technických odborníků a zemědělských profesionálů byla unešena vysoko rychlostním balicicím systémem, který dokáže zabalit 4 vrstvy za 18 vteřin, 6 vrstev pod 25 sekund. Tyto výsledky fascinovali nejen porotu, ale i obyčejné návštěvníky výstavy.

Na výstavě byl velký zájem o všechny stroje McHale. Celý sortiment strojů McHale je velmi oblíbený stávajícími i potencionálními zákazníky, které láká inovativní směr a robustní konstrukce, která je nezbytná pro český trh.