O společnosti McHale

McHale je rodinná firma, kterou založili bratři z rodiny Padraic a Martin McHale. V průběhu 30 let tato společnost vyvinula celou řadu produktů spojenou s profesionálními zemědělskými stroji. Přitom se soustředí na lisy a baličky pro výrobu siláže, tvořené kulatými a hranatými balíky, či pro výrobu kulatých balíků ze sena a slámy.

V raném období se společnost McHale specializovala na výrobu balicích strojů kulatých a hranatých balíků. V roce 2002 pak představila na trhu novou řadu integrovaných lisů s baličkou Fusion a v roce 2004 vyvinula sortiment svinovacích lisů F 5. Ten zahrnuje tři různé lisy s pevnými komorami. Lis F 5400 bez řezání, lis F 5500 s řezáním 15 noži a plně automatizovaný lis F 5600 s řezáním 25 noži.

Svinovací lisy a balicí stroje McHale jsou v provozu ve více než 40 zemích na celém světě.

Společnost McHale provádí výzkum, navrhuje a testuje profesionální lisy a baličky, a to vše v souladu s tím, co si přejí zákazníci. Během fáze navrhování a vývoje podstupují veškeré stroje náročné testy u spotřebitelů, a to zejména u zemědělců a dodavatelů v Irsku, Anglii, Skotsku, Walesu, Skandinávii a na Novém Zélandu.

Po dokončení testů využívá společnost McHale při produkci lisů a balicích strojů nejnovější laserovou a robotickou technologii. Výroba se odehrává ve dvou závodech postavených k tomuto účelu, tedy v Irsku a v Maďarsku. Tyto provozy fungují v souladu s přísnými kvalitativními normami a mezi klíčové funkce výrobní fáze patří plná dohledatelnost veškerých používaných komponentů. Před předáním stroje z výrobního závodu McHale je každé zařízení testováno, zkoušeno a kalibrováno.

Celý výrobní proces splňuje přísné kvalitativní normy a všechny svinovací lisy a balicí stroje jsou vyráběny v souladu s normou ISO 9001:2008.

McHale - Specialisté na lisování a balení

Location

Naše sídlo (Irsko) Sídlo společnosti McHale najdete v západní části Irské republiky, ve městě . . .Čtěte více

Historie

Seznamte se s historií rodinného podniku, který se etabloval jako přední poskytovatel . . .Čtěte více

Produkty

Společnost McHale je předním světovým výrobcem zemědělských strojů a v rámci svého podnikání se . . .Čtěte více

Prodejci

Locate a McHale Dealer in your Area . . .Čtěte více