BoWallin, dyrektor regionalny McHale krajów nordyckich i bałtyckich

Firma McHale powołała Bo Wallin’a na stanowisko dyrektora regionalnego krajów bałtyckich i nordyckich.

Firma McHale koncentruje się na udoskonalaniu rozwiązań stosowanych podczas prasowania i owijania bel. Celem firmy McHale jest produkcja maszyn o jeszcze większej wydajności, aby uzyskać wysokiej jakości paszę, a jednocześnie minimalizować koszty eksploatacji.

Martin McHale(Współzałożyciel oraz Dyrektor Sprzedaży i Marketingu McHale)

“McHale jako firma bardzo się rozwinęła w ciągu ostatniej dekady. Do tego wzrostu przyczyniły się w znacznym stopniu regiony nordyckie i bałtyckie. Wiele produktów, które stworzyliśmy, były tam testowane, a tamtejsi klienci i dystrybutorzy odegrali istotną rolę w rozwoju produktów, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni. Firma McHale chce teraz wzmocnić swoją obecność na kluczowych rynkach skandynawskich i bałtyckich.”

 

“W związku z tym z radością informuję, że powołaliśmy Bo Wallin’a jako dyrektora regionalnego krajów nordyckich i bałtyckich. Uważam, że to bardzo istotna rola i jestem przekonany, że rozwinie on markę McHale i wzmocni nasze relacje w tych kluczowych regionach.”

Bo Wallin – pochodzenie i doświadczenie
Bo kształcił się na Uniwersytecie Rolniczym w szwedzkim Alnarp. Ma 28-letnie doświadczenie w pracy w branży rolniczej, na wysokich stanowiskach działów sprzedaży i marketingu. W swojej karierze Bo Wallin pełnił funkcje jako manager szwedzkiej firmy AGCO AB, Dyrektor Sprzedaży Krajów Nordyckich i Bałtyckich AGCO EAME i ostatnio jako Dyrektor Importu A-K Maskiner, która jest importerem produktów takich firm jak: Case IH, New Holland, Amazone, Pöttinger czy Trima.

Bo Willin powiedział:

“Nie mogę się doczekać, aby dołączyć do McHale. Od kilku lat obserwowałem ich rozwój i podziwiałem ich jako ludzi, jakość ich produktów i wyjątkowe osiągnięcia w przemyśle.”

“Głęboko wierzę, że firma McHale będzie ciszyć się z dalszych sukcesów, przede wszystkim w obszarach hodowli w regionach skandynawskich. Sam przekonałem się o ambicjach McHale – jedną z nich jest powiększenie hali produkcyjnej z 10 000 m2 do 30 000 m2, prace już są w toku. Ponadto McHale ma wiele nowych, ciekawych produktów w rozwoju. Nie mogę się doczekać, aż dołączę do zespołu McHale, zacznę pracę nad zwiększaniem udziału w rynku oraz wprowadzaniem nowych rozwiązań w regionach skandynawskich.”

 

Końcowy komentarz –  Martin McHale

“Bo Willin posiada doświadczenie, które jest cenne dla firmy McHale z kilku powodów – jego osiągnięcia oraz znajomość rynku skandynawskiego wzmocni nas, podczas gdy jego doświadczenie strategiczne będzie istotne dla przyszłych projektów McHale. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Bo dołączy do naszego zespołu i cieszymy się, że będziemy z nim pracować.”