W drodze na zielone łąki

To piękne zdjęcie wykonał Ray Mallon w niedzielny wieczór, po dniu św. Patryka, na stacji Enfield w Irlandii. Trzy ciężarówki wiozące prasoowijarki McHale Fusion tankowały paliwo w drodze do portu w Dublinie, skąd miały zostać wysłane do Norwegii, Islandii i Korei Południowej. W tych krajach McHale ma bardzo duży udział w rynku prasoowijarek.

Główna fabryka McHale znajduje się w Ballinrobe, w hrabstwie Mayo. Zatrudnionych jest w niej 250 pracowników. Firma ma bardzo silną pozycję w Irlandii, ale też eksportuje 90% swoich produktów do ponad 50 krajów świata. Podczas ostatnich targów Agritechnica w Hanowerze firma McHale zaprezentowała swoje najnowsze maszyny: owijarkę McHale Orbital oraz serię kosiarek Pro Glide. Zostały one bardzo dobrze przyjęte ze względu na szereg ich unikalnych cech prowadzących do jeszcze wyższej wydajności. James Heanue z McHale powiedział: „Nowe produkty naszej firmy zyskały duże uznanie, co przekłada się na dużą liczbę zamówień”.

Firma McHale zatrudnia w fabryce w Ballinrobe obecnie 250 osób i jest znaczącym pracodawcą w hrabstwie Mayo. Obecnie trwa rekrutacja na 25 nowych stanowisk. Firma poszukuje szczególnie specjalistów z dziedziny elektroniki i inżynierii oprogramowania z 3 – 5 letnim doświadczeniem. Firma rekrutuje także osoby na stanowiska konstruktorów, do produkcji oraz osoby na stanowisko menadżera sprzedaży w Szkocji. Aby uzyskać więcej informacji odwiedź stronę McHale i wejdź w zakładkę „Praca”.