O firmie Mchale

McHale jest firmą rodzinną, stworzoną przez braci Padraica i Martina McHale. Przez ostatnie 30 lat firma opracowała szeroką serię specjalistycznych maszyn rolniczych, koncentrując się przede wszystkim na prasach oraz owijarkach do bel okrągłych i kwadratowych z kiszonką oraz okrągłych bel siana i słomy.

Na początku swojej działalności firma McHale specjalizowała się w produkcji owijarek do bel kwadratowych i okrągłych. W 2002 r. firma McHale wprowadziła na rynek owijarek do bel prasoowijarkę Fusion. Od 2004 r. firma McHale wyprodukowała serię pras rolujących F5, która obejmuje trzy stało komorowe modele pras: prasę rolująca nietnącą F5400, prasę rolującą F5500 z 15 nożami oraz w F5600 pełni automatyczną prasę rolującą z 25 nożami. W 2009 r. firma McHale ponadto włączyła do swojej oferty zmiennokomorową lub pasową prasę rolującą serii V6.

Prasy rolujące i owijarki do bel firmy McHale są obecne w ponad 50 krajach na całym świecie.

Firma McHale prowadzi badania, projektuje i przeprowadza próby swoich specjalistycznych pras i owijarek biorąc pod uwagę wymagania klientów końcowych. Podczas fazy projektowania i opracowywania wszystkie maszyny są rygorystyczne testowane przez klientów końcowych, czyli przez rolników i podwykonawców z Irlandii, Anglii, Szkocji, Walii, Skandynawii i Nowej Zelandii.

Po zakończeniu testów firma McHale wykorzystuje najnowsze zdobycze techniki laserowej i robotyki przy produkcji swojej gamy specjalistycznych pras i owijarek. Produkcja maszyn, która podlega stałemu nadzorowi w zakresie jakości, odbywa się w specjalnie wybudowanych do tego celu fabrykach w Irlandii i na Węgrzech. Jedną z najważniejszych cech fazy produkcji jest całkowita identyfikowalność wszystkich użytych części składowych maszyny oraz to, że działanie każdej maszyny przed opuszczeniem fabryki firmy McHale jest odpowiednio przetestowane, sprawdzane i skalibrowane.

Produkcja podlega stałemu nadzorowi w zakresie jakości i wszystkie prasy i owijarki produkowane są zgodnie z akredytacją ISO 9001: 2008.

McHale - The Professional Choice

Dealerzy

Locate a McHale Dealer in your Area . . .Czytaj dalej

Historia firmy McHale

Wgląd w powstanie i rozwój międzynarodowej firmy, która stała się wiodącym producentem stało  i . . .Czytaj dalej

Nasza lokalizacja w Irlandii

Nasza lokalizacja w Irlandii Biuro główne firmy McHale znajduje się w zachodniej części . . .Czytaj dalej

Praca

Praca dla McHale w Irlandii i na WęgrzechSerię specjalistycznych pras rolujących oraz owijarek . . .Czytaj dalej