Praca dla McHale w Irlandii i na WęgrzechSerię specjalistycznych pras rolujących oraz owijarek bel okrągłych i kwadratowych McHale można spotkać pracujące na polach w ponad 50 krajach na sześć kontynentach.

Fabryki McHale znajdują się w Ballinrobe, County Mayo w Irlandii oraz w Szolnok na Węgrzech. W obydwu fabrykach McHale korzysta z najnowszych systemów produkcyjnych z zakresu robotyki i systemów laserowych.

Od naszego powstania w połowie lat 80. firma McHale znacząco rozwinęła się i rozszerzyła swoją działalność, co zawdzięcza swojemu oddanemu zespołowi pracującemu dla McHale i ich zdolności do tworzenia innowacyjnych technologii w zakresie zwijania i owijania bel w odpowiedzi na zapotrzebowania światowych klientów.

Naszym klientom marka McHale kojarzy się z najwyższa jakością, najlepszym stosunkiem wartości do ceny oraz z innowacyjnymi rozwiązaniami z zakresu rolowania i owijania bel.

W firmie McHale wierzymy w tworzenie środowiska pracy, które wspomaga kreatywność i prace w zespole, gdzie pracownicy mogą w pełni realizować swój potencjał i rozwijać innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Szukamy ambitnych, zmotywowanych, skupionych na wyznaczonych celach i wynikach osób, które chcą dzielić z nami naszą pasję. Kandydaci powinni posiadać umiejętności komunikacyjne i budowania relacji na najwyższym poziomie. Powinni chcieć rozwijać się i uczyć nowych umiejętności w zespole, posiadać umiejętność pracy w zespole i umiejętności porozumiewania się z pracownikami wszystkich szczebli, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Osoby zainteresowane pracą dla nas prosimy o kliknięcie tutaj

Przepraszamy, obecnie nie mamy ofert zatrudnienia.